Share

Kocha wa Tunisia asema kwamba timu yake iko tayari kuchuana na timu ya raga ya Simba

Share this:

Kocha wa timu ya taifa ya raga Tunisia amewaonya Kenya Simbas kwamba vijana wake wapo ngangari na watafanya kila wawezalo kuchukua ushindi katika mechi ya kombe la gold cup Afrique

SUBSCRIBE to our YouTube channel for more great videos: https://www.youtube.com/
Follow us on Twitter: https://twitter.com/KTNNews

Like us on Facebook: https://www.facebook.com/KTNNewsKenya

For more great content go to http://www.standardmedia.co.ke/ktnnews and download our apps:
http://std.co.ke/apps/#android

KTN News is a leading 24-hour TV channel in Eastern Africa with its headquarters located along Mombasa Road, at Standard Group Centre. This is the most authoritative news channel in Kenya and beyond.

Leave a Comment